سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی عربی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95

 

 برنامه عملیاتی گروه عربی استان مرکزی96-95       

سر گروههای محترم مناطق برای دریافت نمون برگ عمومی بازدید از کلاس های درس لطفاً اینجا را کلیک بفرمایید.

سر گروههای محترم مناطق برای دریافت نمون برگ اختصاصی بازدید از کلاس درس لطفاً اینجا را کلیک نمایید

همکاران محترم برای دریافت بخشنامه فعالیت های گروه عربی استان مرکزی  لطفاً اینجا را کلیک بفرمایید. 

همکاران محترم  لطفاً مکاتبات اداری ، آثار ، مطالب ومقالات و ... خود را به پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید. 

    

 همکاران محترم لطفاً سوالات خود را به کلینیک مجازی عربی ارسال نمایید و پاسخ خود را دریافت نمایید .

 

                                                       

 همکاران محترم ،  سرگروه عربی استان آقای سید صدر الدین جنید و عضو گروه عربی خانم شکوفه کمانی در روز های دوشنبه جهت هرگونه هماهنگی و سوال در محل پژوهشگاه معلم آماده پاسخگویی شما می باشند .با سلام برای دریافت مطالب مجله الندا کلیک بفرمایید .

مقالات النداء               بیانیه دبیرخانه             بررسی و نقد کتب دهم

ادامه خبر ...

با سلام بدینوسیله از خانم آزاده سپاسی از آشتیان بعلت ارسال مقاله و چاپ آن در فصل نامه النداء سپاسگزاری و قدر دانی می گردد. از خداوند منان آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون برای این عزیزان را خواهانیم .در ضمن تشویقی از گروه عربی استان برای این عزیزان ارسال می گردد

ادامه خبر ...

با سلام خدمت همکاران محترم

همکاران محترم شرکت کننده در دوره درس پژوهی با توجه به فرصت محدود ارسالی اسامی شرکت کننده در دوره به همراه نمره کسب شده به اداره ضمن خدمت خواهشمند است طبق گروه بندی های انجام شده آثار خود را لغایت 25 بهمن  به صورت cd در روزهای دوشنبه به گروه عربی استان تحویل دهید .طبیعی است در صورت عدم ارسال فعالیت ها و عدم ارسال آن به اداره ضمن خدمت این دوره برای همکاران احتساب نخواهد شد .

  با تشکر گروه عربی لستان مرکزی

ادامه خبر ...

با سلام  به اطلاع همکاران می رسانیم که زمان برگزاری  دوره ضمن خدمت درس پژوهی گروه عربی در روزپنجشنبه  30  دی  ساعت 8 صبح  برگزار می گردد آدرس محل برگزاری : اراک خیابان امام  میدان شورا  جنب سالن 22 بهمن ساختمان پژوهشسرای قلمچی طبقه سوم می باشد .

ادامه خبر ...

با سلام خدمت همکاران عزیز

گروه عربی استان مرکزی در نظر دارد در اواخر دی ماه کلاس ضمن خدمت درس پژوهی را جهت برنامه ریزی فعالیت های گروهی "با کد 94006308 به مدت 16 ساعت (عملی و تئوری ) ویژه دبیران دروس مذکورناحیه 1و2 اراک ،خنداب، شازند، فراهان، کمیجان و سربند ،را برگزار نماید نماید لذا سرگروههای محترم اقدام به پیش ثبت نام همکاران نمایند و اسامی همکاران رابا مشخصات کامل به گروه عربی استان اعلام نمایند . نکته قابل توجه این است که همکاران گرامی  حتما کد مذکور را چک بفرمایند تا در هنگام ثبت ضمن خدمت دچار مشکل نشوند .

ادامه خبر ...

با سلام خدمت همکارن محترم  جهت دریافت بخشنامه گروه آموزشی عربی استان مرکزی  اینجا را کلیک بفرمایید

ادامه خبر ...

با سلام برای دریافت بخشنامه  روش تدریس و جشنواره ها های تمامی دروس  لطفاً اینجا را کلیک بفرمایید

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

وصیت نامه لویی پاستور

در هر حرفه و شغلی که هستید نه اجازه دهید که به بدبینی های بی حاصل آلوده شوید و نه بگذارید که بعضی لحظات تاسف بار که برای هر ملتی پیش می آید شما را به یاس و نا امیدی بکشاند. در آرامش حاکم بر آزمایشگاه ها و کتابخانه هایتان زندگی کنیدنخست از خود بپرسید: “من برای یادگیری خود چه کرده ام؟”  سپس همچنان که پیش تر می روید بپرسید: “من برای کشورم چه کرده ام؟” و این پرسش را آنقدر ادامه دهید تا به این احساس شادی بخش و هیجان انگیز برسید که: شاید سهم کوچکی در پیشرفت و اعتلای بشریت داشته اید.”
اما صرفه نظر از هر پاداشی که زندگی به تلاش هایمان بدهد یا ندهد، آنگاه که لحظه مرگ فرا می رسد هر کدام از ما باید این حق را داشته باشیم که با صدای بلند بگوییم:
من آنچه در توان داشته ام انجام داده ام

مناسبت ها

لینک های مفید